Soylular Grup a Hoş Geldiniz Dismiss

1950'DEN GÜNÜMÜZE

SOYLU Dayanıklı Tüketim Malları, Halı, Mobilya, Otomotiv ve Tüpgaz, Züccaciye, Mutfak Eşyaları, Üretim, Tarım Ticaret Limited Şirketi; 1950 yılından itibaren faaliyet göstermektedir.

DAMGA

Bizim Hikayemiz

Şirketimiz daima kusursuz, mükemmel hizmet anlayışını ve yaşamda kaliteyi sizlere sunmayı amaç edinmiştir. Uzun yılların verdiği tecrübe ile bir çok sektördeki lider markalarla yollarını birleştirerek sınırsız ürün çeşidiyle hizmet vermekteyiz. Şirketimiz daima daha çok kitleye ulaşmayı başarmıştır.

CENTROOM/    concept/    SHOWROOM/    Soylu home

       Bölgenin En Büyük Magzalar ZİNCİRİ.

Soylular Grup 1950 yılından bu yana bölgede mobilya, beyaz eşya, züccaciye ve bir çok sektörde hizmet vermekte olup, Hatay Dörtyolda 4 mağazaya sahiptir.

2013 yılı içerisinde yapımını tamamladığımız 3 katlı 4500m2 lik mağazamızda, bölgenin en büyük Centroom’unun açılışı yaparak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve farklı anlayışımızla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hatay’ın Dörtyol İlçesinde yer alan firmamız; Soylu Beko Centroom, Soylu İstikbal Centroom, Soylu Bellona Showroom mağazaları ile mobilya, beyaz eşya, züccaciye ve bir çok sektörde hizmet vermektedir.

Search www.soylulargrup.com

Login

Create an account

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

SHOPPING BAG (0)

Added to wishlist! VIEW WISHLIST